Võta meie spetsialistiga ühendust

Niiskuskindel vineer

Showing all 16 results

Niiskuskindel vineer valmistatakse üldjuhul kase spoonist, spooni kihid on kokku liimitud veekindla liimiga.
Levinuimad paksused: 4, 6.5, 9, 12, 15, 18, 21 mm

JoonisPuuliikPaksus (mm)Laius (mm)Pikkus (mm)Kvaliteet / tk
Kask41500/15253000/3050
Kask6.51500/15253000/3050
Kask91500/15253000/3050
Kask121500/15253000/3050
Kask151500/15253000/3050
Kask181500/15253000/3050
Kask211500/15253000/3050
Kask241500/15253000/3050
Kask271500/15253000/3050
Kask301500/15253000/3050
Mänd912202440
Mänd1212202440
Mänd1512202440
Mänd1812202440
Mänd2112202440
Mänd412502500